Tagi
RSS
poniedziałek, 30 października 2006
Tragedia...

Cytat:

"Polski rząd niepokoi się, że wymiana złotego na euro spowoduje wzrost cen, a konieczność przebywania w ERM II nadwyręży stabilność złotego - wyjaśnił premier Jarosław Kaczyński"

Ta bzdura przewyższa wszystkie dotychczasowe "osiągnięcia" tego rządu... Jakby tu powiedzieć... Przebywanie w ERM II oznacza właśnie STABILNOŚĆ kursu walutowego. Jak można powiedzieć inaczej ? Ale zaraz... Przecież pan premier powiedział wyraźnie: "nikt nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne". Zapomniałem... Więc chyba jednak nie przekonamy premiera, że "białe jest białe" nawet jakbyśmy go unurzali w białej farbie...

Szkoda... Bo wolałbym aby kompleksy leczył jednak w prywatnym gabinecie lekarskim (nie marnujmy naszych pieniędzy na jego leczenie) niż w gabinecie premiera.

A wracając do kompleksów... Oglądałem jakieś wiadomości i wspomniano tam o rozmowach z panią kanclerz Niemiec. Że rozmowy nie dotyczyły najistotniejszych spraw polsko-niemieckich takich jak roszczenia Niemców czy komentarze pani Steinbach... Nóż się w kieszeni otwiera, jak się słyszy, że to są 'najważniejsze' sprawy...

Nie panie premierze, one nie są najważniejsze. W każdym razie dla normalnych, niezakompleksionych Polaków.

21:38, robal_pl
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 października 2006
"Nowy" stary rząd

No i mamy nową koalicję. W zasadzie to można powiedzieć, że starą. Ciekawe po co było to całe zamieszanie ?

Premier uważa, że powrót Samoobrony do koalicje jest dla Polski najlepszym rozwiązaniem. Otóż myli się Pan panie premierze. To jest najlepsze rozwiązanie dla Samoobrony, która zyskała najwięcej na tym całym zamieszaniu. A politycy po raz kolejny ośmieszyli się oczach wyborców.

Co więcej scenariusz ze zrywaniem koalicji będzie powtarzał się co parę miesięcy. Na nasz koszt oczywiście.

Ciekawi mnie zacietrzewienie posółow z koalicji, które pokazało się przy debacie sejmowej na temat wniosku o samorozwiązanie sejmu. Kompletny brak argumentów merytorycznych za to dużó wycieczek osobistych i wrzeszczenia. Czyli typowa Polska: kto głośniej wrzeszczy ten ma rację. Niestety

Tagi: polityka
08:42, robal_pl
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 października 2006
Polityka...

Ale zrobiło się ciekawie...

Prezydent, który ma gdzieś Polskę i Polaków i nie będzie podpisywał ustaw, jeśli jego Brat nie będzie w rządzie... Ciekawe co powie za 3 lata gdy po normalnych wyborach wygra ktoś inny...

Premier, który wyciąga teczki i uparcie twierdzi, że 'to prowokacja'. Mimo że  w tych teczkach jest więcej materiałów obciążających właśnie jego i Porozumienie Centrum.

Afera bilboardowa, która utknęła, bo brak dowodów na udział w niej PO, a przecież minister Ziobro nie będzie strzelał gola do własnej bramki i ścigał kolesi ze swojego układu. Ciekawe co stanie się w takim razie ze śledztwem w sprawie taśm Begerowej... Już SLD było lepsze, bo jednak Rywin i ci goście ze Starachowic, mimo że byli 'swoi' to poszli siedzieć.

Prezesi SKOKów zarabiają na nich kosmiczną kasę... SKOKi zawsze wydawały mi się podejrzane... Kojarzą się ze skokiem na kasę... Jak widać słusznie :)

Lepper mający schizofrenię... Raz chce być w rządzie innym razem nie. Żałosne. PiS i Samoobrona tak napalili się na rządzenie i stołki, że znowu będą razem.

Całość robi się męcząca. PiS zafundował nam trwające cały rok igrzyska. Jeśli tak miałoby trwać do końca kadencji sejmu to trzeba będzie znacząco podnieść wydatki na służbę zdrowia i sądy. Raz, że wielu obywateli będzie miało problemy z nerwami i sercem , skoro co chwilę jest jakiś wyskok naszej władzy przyprawiający o palipitację serca, dwa że sądy zostaną zalane pozwami osób, które zostały obrażone i znieważone przez premiera.

Panowie Kaczyńscy ! Litości ! Dajcie nam już spokój, proszę. Idźcie do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego. Dostaniecie odpowiednie lekarstwa i wszystkim nam od razu zrobi się lepiej !

Tagi: polityka
13:53, robal_pl
Link Dodaj komentarz »