Tagi
RSS
czwartek, 22 września 2011
Wybory... Znowu...
I po raz kolejny mamy wybory parlamentarne... Ciekawe tylko po co wydawać miliony złotych na tą wyborczą szopkę skoro do Sejmu wchodzą socjaliści pod tą lub inną nazwą? Co za różnica ?
Jak zwykle przed wyborami jest festiwal populizmu i obiecywania gruszek na wierzbie. Och.. jakby tak można pozwać partię (i jej przywódców osobiście !) do sądu za niespełnienie obietnic wyborczych i niezrealizowanie postulatów... ! Zaraz by się "kiełbasa wyborcza" skończyła.
Pamiętam, jak przed poprzednimi wyborami PO obiecywało zmniejszenie składek na ZUS. Po jakimś czasie już nie mówili o zmniejszeniu tylko o otrzymaniu na dotychczasowym poziomie a chwilę później zastanawiali się nad podniesieniem tych składek. Ostatecznie tego nie zrobili ale odejście od "obietnic" wyborczych było znaczne. Za to podnieśli podatki. A jedyną partią, która obniżyła podatki był PIS. Ale na tych nie będę głosował bo to oszołomy i fanatycy. PSL i SLD to socjaliści z założenia.
Nie wiem czy pójdę na wybory... Nie mam na kogo głosować. Nowa Prawica Korwina nie zarejestrowała się we wszystkich okręgach wyborczych. Jeśli będą u mnie to na nich zagłosuję.
Bo wybór między PIS a PO to jak wybór między dżumą a cholerą. A jak to mówią: z dwojga złego nie wybieraj żadnego.
14:27, robal_pl
Link Dodaj komentarz »