Tagi
RSS
środa, 27 sierpnia 2008
Gruzja i te inne

Bardzo interesująca jest hipokryzja krajów Uni Europejskiej - w tym Polski - dotycząca niepodległości Osetii czy Abchazji.
Jak Kosowo ogłosiło niepodległość to dobrze, jak zrobiły to inne kraje/narody - to źle. I gdzie tu umiłowanie do wolności i samostanowienia ?
Tagi: polityka
21:16, robal_pl
Link Dodaj komentarz »
Wiedziałem, że będą nas okradać...
Tak jak napisałem 11 lipca, wypłaty z OFE będą realizowane przez kolejnego pośrednika, tzw. zakłady emerytalne.
http://emerytury.wp.pl/kat,69594,wid,10297697,raportwiadomosc.html

ZE, które będą pobierać prowizję 3.5% (na razie tyle) wypłacanych emerytur. Ooooo.. chcę pracować w takim ZE. Kasy jak lodu będzie.

Czyli zabiorą nam BARDZO DUŻĄ część NASZYCH pieniędzy i oszczędności emerytalnych.

CHCĘ WYPISAĆ SIĘ Z OFE I SAMEMU ZBIERAĆ NA SWOJĄ EMERYTURĘ !
Tagi: polityka
09:10, robal_pl
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 sierpnia 2008
Odszkodowania za mienie zabużańskie.
Dlaczego odszkodowania za mienie zabużańskie ma płacić Polska ? Rosja powinna zapłacić, albo Ukraina, Białoruś i Litwa ! W końcu to ONI nam zabrali. Jeśli Niemcy chcą odszkodowań od nas to MY mamy pełne prawo domagać się odszkodowań od Rosji !!! Dlaczego nie wystąpiliśmy do tej pory o odszkodowanie ?
Ujmę to inaczej: zabużanie nie powinni z budżetu Polski otrzymać ani złotówki. Nic nie jesteśmy im winni. W końcu to nie nasza wina, że granice państw ustalił Stalin... Jeśli chcą odszkodowania powinni zwrócić się do Rosji, która przejęła zobowiązania ZSRR, które to zagrabiło nam połowę terytorium kraju w wyniku podstępnej i brutalnej napaści 17 września 1939 roku...
15:21, robal_pl
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 sierpnia 2008
Olimpiada, sport i seks.
Czy ktoś zechciał zauważyć, że sport i olimpiada ze swoimi dyscyplinami sportowymi osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet jest JAWNYM podkreśleniem faktu, że kobiety różnią się od mężczyzn i wszelkie próby zrównywania jednych z drugimi są nieco bez sensu ? Bo inaczej należałoby zakazać takiej dyskryminacji płciowej. Skoro kobiety są równie dobre jak mężczyźni to wszyscy powinni startować we wspólnych zawodach. Proste, prawda ? ;-)
Z drugiej strony... Dyscypliny sportowe dla kobiet zostały wymyślone przez mężczyzn, którzy po prostu chcieli sobie popatrzeć na fikające kobietki ! :)))
09:36, robal_pl
Link Dodaj komentarz »
Olimpiada
Mamy teraz olimpijskie szaleństwo.Olimpiada pod hasłem protestów, praw człowieka i Tybetu. Tylko że świat ma to gdzieś. Mają być igrzyska i żadne protesty tego nie powstrzymają. Była olimpiada u Hitlera, była w Moskwie, nie została przerwana po zamachu terrorystycznym w Monachium to czemu ktoś miałby teraz przerwać olimpiadę ? Oczywiście, że nie.

09:30, robal_pl
Link Dodaj komentarz »