Tagi
RSS
środa, 27 lipca 2011
Szara strefa
Dostałem właśnie raport z mojego OFE... I wiem jedno: CHCĘ PRZEJSĆ DO SZAREJ STREFY !!! I przestać płacić tym skur.synom z ZUSu, NFZu, OFE i rządu !
Cholerni złodzieje politycy siedzą głęboko w kieszeniach banków i towarzystw ubezpieczeniowych, właścicieli OFE. Wszyscy od 1999 roku ! Bo zasady pobierania prowizji przez OFE aż się proszą o kryminał. JEDYNYM beneficjentem są właśnie OFE a nie emeryci !  Bo OFE pobierają prowizję OD WPŁATY !!! Czyli "czy się stoi czy się leży procencik się należy".
W 2008 czy 2009 roku też dostałem raport. 14% straty. CZTERNAŚCIE PROCENT STRATY ! Ale to ja straciłem, nie OFE bo oni swoją prowizję pobrali. Tylko za co? Za generowanie strat !?!
I za tą zasadę pobierania prowizji WSZYSTKIE RZĄDY od momentu wprowadzenia OFE powinny stanąć przed Trybunałem Stanu za pozwalanie na kradzież naszych emerytur. Po prostu emeryci nie są najważniejsi tylko najważniejsze są zyski OFE... I za to należy się kryminał. Wszystkim premierom od 1999 roku, łącznie z obecnym. Zwłaszcza z obecnym, bo mógł to zmienić ale za dużo mu zapłacili aby tego nie robił.
A wystarczyła prosta zmiana: pobieranie prowizji od ZYSKU a nie od KAPITAŁU. Wtedy byłoby uczciwie: nie ma zysku nie ma zarobku. Oj, wtedy by się starali. I nie byłoby tak jak teraz 11% w ciągu ostatniego roku tylko duuużo więcej bo mieliby motywację do zarabiania.
Także chcę przejść do szarej strefy i przestać płacić tym darmozjadom. Jakbym moją składkę na konto wpłacał na lokatę miałbym dużo więcej. Ale żeby to robić muszę mieć co wpłacać a po ograbieniu mnie przez polityków już nie mam.