Tagi
RSS
poniedziałek, 06 lipca 2009
Feminazistki
"- W polskim społeczeństwie ponad połowa to kobiety, które nie mają dostatecznej reprezentacji. Dotychczasowy system dyskryminuje nas, naruszając zasadę równości - podkreśla prof. Środa"
Kobieto ! Jaka dyskryminacja !??!?!? Przecież kobiety mają TAKIE SAMO prawo do zasiadania w Sejmie czy Senacie jak mężczyźni! Nikt im NIE ZABRANIA tego !
Właśnie to jest równość  ! Bo nie ma dyskryminacji ze względu na płeć ! Gdyby zabraniał wtedy rzeczywiście można by mówić o dyskryminacji. A ty chciałabyś aby kobiety miały WIĘCEJ praw niż mężczyźni ?! To dopiero jest dyskryminacja płciowa! Mężczyzn !
Naucz się najpierw co to znaczy równość i równouprawnienie a dopiero potem odzywaj publicznie. Równość nie oznacza, że jedna grupa społeczna ma więcej uprawnień niż inna tylko dlatego, że się czymś tam wyróżnia. Równość oznacza, że wszystkie grupy społeczne mają takie same prawa !
To, że kobiety różnią się od mężczyzn nawet ślepy zauważy (he he he...). W związku z tym kobiety inaczej dokonują wyborów życiowych niż mężczyźni. I to, że nie pchają się do brudnej przecież polityki oznacza, że nie mają tego na liście swoich priorytetów. Owszem, niektóre kobiety idą w politykę i odnoszą sukcesy. I nikt im tego nie zabrania ! Mają takie prawo i z niego korzystają ! A że takich kobiet jest niewiele ...? Trzeba zapytać w takim razie kobiety, dlaczego nie pchają się na świecznik. Widocznie nie jest to dla nich ważne. Niemniej, gdyby chciały to mają do tego prawo i nie są dyskryminowane ! Niech pani Środa to zapamięta i nie odzywa się więcej w sprawach o których nie ma pojęcia. Wystawia bowiem niezbyt dobre świadectwo kobietom-politykom.
Tagi: polityka
09:05, robal_pl
Link Dodaj komentarz »