Tagi
RSS
czwartek, 21 maja 2015
Idz glosowac i skresl obydwu !

Polaku, idz glosowac i skresl obydwu, pozal sie Boze, kandydatów.

Żałosne prawo w Polsce
Przez moment był dostępny artykuł w internecie jak to z dumą dziennikarz (?) napisał, że "oh, ah, Policja zdążyła zabrać już 144 prawa jazdy!". I że jest to sukces nowego prawa. A przecież jest dokładnie odwrotnie !!! To jest porażka, bo ludzie mimo dość drastycznej kary mają to prawo w du..pie. Sukcesem byłoby oświadczenie, że od wprowadzenia nowych przepisów liczba wypadków/ofiar śmiertelnych spadła o 20%. TO byłby RZECZYWISTY sukces. Osobiście nie sądzę aby nowe kary spowodowały poprawę bezpieczeństwa. Jedyne co się poprawi to budżet zasilany mandatami. Chociaż też niekoniecznie, ludzie pozbawieni prawa jazdy albo będą jeździć bez niego albo np. stracą pracę, pójdą na bezrobocie i będą KOSZTOWAĆ budżet więcej niż zysk z mandatu. WORDy też nie zarobią, bo zdanie egzaminu zostało tak utrudnione, że liczba chętnych spada.
piątek, 08 maja 2015
Polaku idź głosować !
Polaku ! Idź głosować ! Nawet jeżeli nie wiesz na kogo ! Twój głos MA ZNACZENIE ! Jeżeli nie wiesz kogo wybrać, skreśl wszystkich ! Nie oddawaj pustej kartki, nie ułatwiaj fałszowania wyborów !
Nie pójdziesz na głosowanie to zagłosują za ciebie ! Dlatego idź głosować ! Dopisz Myszkę Miki do listy ale głosuj !
I nie miej potem pretensji, że znowu ta sama banda rządzi, nic się nie zmienia i dalej nas okradają. Bo jak nie głosujesz to nie masz prawa krytykować.