Tagi
RSS
środa, 18 listopada 2015
Zaczęło się

Zaczęło się PISowanie. Jeszcze nie mają zatwierdzonego rządu na dobre ale już zaczęli uskuteczniać TKM (Teraz, Ku.wa, My).

Prezydent ułaskawił niewinnego człowieka... ? Kamiński nie ma prawomocnego wyroku ale został, prewencyjnie chyba, ułaskawiony. A czy do Prezydenta nie trzeba przypadkiem wystąpić z prośbą o ułaskawienie? I co trwającą rozprawą sądową w kolejnej instancji? Przerwać? Kontynuować? Olać ?

W Sejmie zmieniają regulamin jakiejś komisji. Aby przewodniczący nie zmieniał się, bo to utrudnia działanie i zmniejsza efektywność. Tylko że będąc w opozycji posłanka PIS razem z obecną panią premier razem twierdziły, że rotacyjność musi być bo to zapewnia odpowiednie standardy demokratyczne. A teraz twierdzą odwrotnie.

To byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne.

A Macierewicz oczywiście już chce wznowić prace komisji w sprawie katastrofy Smoleńskiej. I oczywiście ustalą to co będą chcieli (był zamach !), czyli przeciwnie niż zostało to stwierdzone obecnie.

Szkoda, że muszę uczestniczyć w tym cyrku jako obywatel tego kraju. Zdecydowanie lepiej czułbym się obserwując to z innego , bezpiecznego, kraju. Ale nadal będzie mi wstyd za tych polityków.

wtorek, 10 listopada 2015
Ale to już było... i niestety wróciło.

PiS jak widać po proponowanym składzie nowego rządu NIC się nie nauczył. Ci sami ludzie co poprzednio? Z wyrokami za nadużycia władzy? Jakim trzeba być zadufanym w sobie skur.synem aby tak potraktować Polaków...

 

Nawet pewnie nie będę musiał pisać nowych rzeczy, wystarczy skopiować to co napisałem 9 lat temu.

Paranoja...