Blog > Komentarze do wpisu
Demontaż Rzeczypospolitej

Ustawę "Ustawa z dnia 22 grudnia 2015 r. o zmianie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym" podpisaną dzisiaj przez prezydenta już opublikowali ale wyrok Trybunału Konstytucyjnego musi czekać przeszło trzy tygodnie. Wyrok Trybunału z 9 grudnia nadal nie jest opublikowany...
Kpią z prawa, Konstytucji i Polaków w żywe oczy.

PIS ma większość w parlamencie i w związku z tym kompletnie nie liczy się z opozycją. Bo mają siłę przebicia większości parlamentarnej i mogą uchwalić co tylko im się żywnie podoba. Tak działa "demokracja" i tyrania większości.
Jak przycisną ludzi podatkami na realizację swoich obietnic wyborczych to kolejne kilka milionów wyjedzie za granicę do pracy. A jak to nie wyjdzie, bo z powodu imigrantów układ z Schengen zostanie zlikwidowany i nie będzie można łatwo wyjechać, to być może, może w końcu ludzie zrobią politykom kęsim na skalę Majdanu w Kijowie. Mało prawdopodobne ale gdy ludzi trzepnie mocno po kieszeni, mogą się wkurzyć.
Oczywiście to niewiele pomoże na zgliszcza jakie zostaną po rządach PIS, ale chociaż będzie satysfakcja, że Jarosław K. ma otwarty parasol w tyłku.

poniedziałek, 28 grudnia 2015, robal_pl

Polecane wpisy