Blog > Komentarze do wpisu
Zdrajcy
Zastanawiam się co to za zdrajcy i sprzedawczyki wpadły na pomysł blokowania wjazdu kilku rosyjskich motocyklistów do Polski. Trzeba być albo idiotą albo zdrajcą opłacanym przez obce rządy aby do tego dopuścić. Niewpuszczenie motocyklistów i szykanowanie ich uciążliwymi procedurami* (chociaż być może zgodnymi z prawem, ale w takim razie dlaczego stosowanymi wybiórczo ??) daje Rosji kolejny pretekst do propagandy, jacy to Polacy są źli. W sumie to drobiazg ale jednak jest to prawda i świetna okazja propagandowa dla Rosji. Trzeba było ich wpuścić, oczywiście jeżeli papiery mieli w porządku, bez zbędnych ceregieli i obserwować, czy nie łamią prawa. I niech sobie pojadą, komu to przeszkadza tak na prawdę ?
Teraz nie wpuszczą do Rosji Rajdu Katyńskiego albo innych pielgrzymek z Polski do Katynia i/lub Smoleńska. Polscy politycy i na ich żądanie wszystkie media, będą trąbić jacy to Rosjanie są źli bo nie wpuszczają. Propaganda wojenna będzie dalej się kręcić. Oczywiście nie wspomną, że to my zaczęliśmy.
Wracając do początku, kto płaci naszym władzom za działanie na szkodę Polski, za zdradę ? Płacą pewnie Amerykanie (lub Rosja ale to mało prawdopodobne), którym wojna jest potrzebna bo chcą anulować swoje zadłużenie, zarobić na sprzedaży uzbrojenia Europie oraz osłabić konkurencję jaką stanowi dla ich gospodarki Europa, Rosja i Chiny.
*O ile doniesienia prasowe są zgodne z rzeczywistością a nie kolejną manipulacją w stylu: 10 przejechało, jednego cofnęliśmy więc tytuł prasowy "Motocykliści zatrzymani!".
poniedziałek, 27 kwietnia 2015, robal_pl

Polecane wpisy